Szkolenie pn. "Trening interpersonalny"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
13 września 2019

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowskich Górach informuje, iż w ramach projektu "Powiatowe Centrum Usług Społecznych" w listopadzie 2019 roku rozpocznie się szkolenie pn. "Trening interpersonalny", którego celem jest przepracowanie psychologiczne obszarów własnych emocji tak, aby najlepiej radzić sobie z ich przeżywaniem i w ten sposób podnieć jakość swojej pracy.

Szkolenie przeznaczone jest dla dwóch osób, które pełnią funkcję rodziny zastępczej zawodowej, a ze względu na pracę w zamkniętej grupie pod okiem superwizora szkolenie ma charakter wyjazdowy. Warunkiem udziału w procesie rekrutacji jest złożenie wniosku o przyjęcie na szkolenie oraz uzyskanie wstępnej akceptacji od organizatora rodzinnej pieczy zastępczej, a osoby, które do tej pory nie przystąpiły do projektu muszą złożyć odpowiednie dokumenty w siedzibie Centrum (Pokój nr 7).

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z zespołem ds. Pieczy zastępczej - telefonicznie (32-381-87-58) lub osobiście- pokój nr 11.