Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowskich Górach - Podsumowanie konkursu "Buduj Tarczę" w ramach światowej kampanii „19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży"

Podsumowanie konkursu "Buduj Tarczę" w ramach światowej kampanii „19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży"

Bardzo dziękujemy za udział w konkursie plastycznym „Buduj Tarczę" skierowanym do dzieci objętych pieczą zastępczą.

Konkurs został zorganizowany w ramach światowej kampanii „19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży".

Napłynęło do nas 9 prac wykonanych przez dzieci i młodzież w różnym wieku. Uczestnicy konkursu z zaangażowaniem i przy użyciu różnych technik plastycznych przedstawiali swoje sposoby na radzenie sobie z trudnymi emocjami, pomysły na wyciszanie się oraz aktywności, które mogą pomóc poprawić nam nastrój w sytuacji zmagania się z trudnościami. Każda z zaprezentowanych propozycji wydaje nam się ważnym krokiem na drodze do dbania o siebie, swoje zdrowie i samopoczucie oraz na drodze do korzystania ze wsparcia innych osób zawsze wtedy, gdy jest to potrzebne. Z uwagi na to, że każdy uczestnik przekazał ważne treści związane z radzeniem sobie z trudnościami zdecydowaliśmy się przyznać każdej pracy wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!

Dnia 19.11.2020 r. zorganizowano wystawę prac uczestników konkursu. W ramach treści wystawowych wykorzystano grafiki pani Agnieszki Zapart z cyklu „Obrazkoterapia".

Zapraszamy do oglądania zdjęć.

Wystawa prac

Agnieszka Zapart z cyklu „Obrazkoterapia

Gabriela Faustyna

Julia

KrystianMonika

Olaf

Oliwia

Dominik

Sandra