Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowskich Górach - Zasady uczestnictwa

Wyszukiwarka

Zasady uczestnictwa

Warsztat oznacza wyodrębnioną organizacyjnie i finansowo placówkę stwarzającą osobom niepełnosprawnym niezdolnym do podjęcia pracy możliwość rehabilitacji społecznej i zawodowej w zakresie pozyskania lub przywracania umiejętności niezbędnych do podjęcia zatrudnienia.

Realizacja przez warsztat celu, o którym mowa powyżej, odbywa się przy zastosowaniu technik terapii zajęciowej, zmierzających do rozwijania:

1) umiejętności wykonywania czynności życia codziennego oraz zaradności osobistej;

2) psychofizycznych sprawności oraz podstawowych i specjalistycznych umiejętności zawodowych, umożliwiających uczestnictwo w szkoleniu zawodowym albo podjęcie pracy.

Uczestnikami warsztatów mogą być osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności ze wskazaniem do uczestnictwa w terapii zajęciowej. Zgłoszenia osób, które chcą uczestniczyć w warsztacie przyjmuje jednostka prowadząca warsztat. Zainteresowanych uczestnictwem w Warsztatach Terapii Zajęciowej prosimy o kontakt z kierownikami warsztatów.

Kontakt

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowskich Górach

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowskich Górach
ul. Sienkiewicza 16
42-600 Tarnowskie Góry
tel. (32) 381 81 01

mail: pcpr@tarnogorski.pl

NIP: 645-21-91-527
Regon: 276619091